Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Zatrudnimy Montażystów drzwi automatycznych

Konin

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Firma MPM Group Sp. z o.o. zatrudni do pracy w Niemczech
Montażystów drzwi automatycznych
Opis stanowiska:
&#8226; Montaż drzwi automatycznych przesuwnych

Wymagania:
&#8226; Doświadczenie przy montażu stolarki drzwiowej (stalowej oraz aluminium)
&#8226; Dobrze widziana komunikatywna znajomość j. niemieckiego
Oferujemy:
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; Długoterminowe zatrudnienie
&#8226; Zakwaterowanie opłacone prze firmę
&#8226; Umowę o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres praca@mpmkonin.pl Do kontaktu telefonicznego zapraszamy pod nr: 63 248 21 00 w godzinach od 08.00 &#8211; 16.00

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 30 Listopad, 2021  09:15

Identyfikator: 710250

Wyświetleń: 1846