Wielkopolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Magazynier

Sady

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Firma Bailey Flexwork Sp. Z o. o. poszukuje osób na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Sady

Zadania na stanowisku:

- Kompletacja paczek meblowych
- Roz³adunki i za³adunki tapicerki luzem
- Transport towaru paleciakami elektrycznymi

Oczekujemy:

- Sprawno¶ci fizycznej
- Zaanga¿owania w wykonywan± pracê
- Prawa jazdy kat. B lub uprawnienia na wózek wid³owy UDT

Gwarantujemy:

- Umowê o pracê
- Pracê w systemie jednozmianowym 7:00-15:00
- Wyp³atê zawsze na czas
- Mo¿liwo¶æ obejrzenia stanowiska pracy przed podjêciem decyzji o zatrudnieniu

Chcesz dowiedzieæ siê wiêcej? Zadzwoñ do Nas!

tel. 797 253 443 lub 518 975 344

Og³oszenie dodane: Czwartek, 07 Pazdziernik, 2021  10:37

Identyfikator: 707789

Wy¶wietleñ: 1671

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Magazynier - Logistyk - Administrator ... szuka pracy
  2. MAGAZYNIER
  3. Magazynier/Operator Wózka Unosz±cego
  4. magazynier
  5. Magazynier