Wielkopolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Pracownik biurowy z jêzykiem holenderskim

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Get Job Sp. z o.o. to renomowana agencja pracy tymczasowej ¶wiadcz±ca us³ugi w zakresie zapewnienia kadry pracowniczej dla klientów na terenie Europy Zachodniej. Jeste¶my licencjonowanym oraz certyfikowanym biurem pracy, posiadaj±cym odzia³y w Polsce oraz w Holandii.

W zwi±zku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespo³u osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kalisz, woj. wielkopolskie

Od kandydatów oczekujemy :
- mile widziane do¶wiadczenie na podobnym stanowisku
- znajomo¶ci jêzyka holenderskiego w stopniu co najmniej dobrym (B2) - znajomo¶æ drugiego jêzyka obcego mile widziana
- umiejêtno¶ci pracy samodzielnej oraz wielozadaniowej
- skrupulatno¶ci, systematyczno¶ci, umiejêtno¶æ logicznego my¶lenia oraz kreatywno¶ci
- wysoko rozwiniêtych umiejêtno¶ci komunikacyjnych, interpersonalnych, kultury osobistej
- praktycznej znajomo¶ci pakietu MS Office

Podstawowe zadania realizowane na oferowanym stanowisku pracy:
- realizowanie zadañ wspomagaj±cych codzienne funkcjonowanie biura
- obs³ugê wp³ywaj±cej i wychodz±cej korespondencji w jêzyku holenderskim
- obs³uga kontaktów i korespondencji w jêzyku holenderskim. Rozmowy telefoniczne, maile itd.
- przygotowywanie i edycjê dokumentów w jêzyku holenderskim oraz inne bie¿±ce sprawy administracyjne.

Oferujemy:
- sta³±, stabiln± pracê w oparciu o umowê o pracê z pe³nym pakietem socjalnym
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz wysok±, zale¿n± od osi±ganych wyników premiê
- niezbêdne narzêdzia pracy
- mo¿liwo¶æ zdobycia ciekawego do¶wiadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesy³anie CV z danymi kontaktowymi na adres rekrutacja@getjob.com.pl z dopiskiem "Pracownik biurowy z jêzykiem holenderskim"
Asia: a.szak@getjob.com.pl &#8211; 509 338 922

Og³oszenie dodane: Wtorek, 09 Lipiec, 2019  13:24

Identyfikator: 661326

Wy¶wietleñ: 966

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Pracownik Magazynu B³onie. Praca Od Zaraz!
  2. Pracownik produkcji
  3. Pracownik hali (Przebudowa sklepu) - Sulechów
  4. pracownik hali- wyk³adanie towaru
  5. Pracownik Hali &#8211; Stoisko: Tekstylia Domowe