Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant telefoniczny - infolinia przychodząca

Poznań, Wielkopolskie

Dla naszego klienta lidera w swojej branży poszukujemy osoby na stanowisko pracownika infolinii przychodzącej obsługowej do podjęcia pracy rozpoczynającej się szkoleniem w Poznaniu w dniu 6.05. br.

Jest to praca idealna zarówno dla bystrego absolwenta studenta, a także osoby ceniącej elastyczne godziny pracy. Zapraszamy do aplikowania na to stanowisko jeśli chcesz poznać tajniki pracy z klientem lub gdy posiadasz cenne dla naszego klienta doświadczenie.

Zadania:
- Telefoniczna obsługa Klienta w zakresie usług
- Udzielanie informacji i rozwiązywanie spraw Klientów
- Obsługa zleceń w systemie teleinformatycznym
- Marketing produktowy
Wymagania

Cechy idealnego kandydata:
- Dyspozycyjność min. 80 godzin miesięcznie
- Gotowość do pracy zmianowej oraz w min. 3 dni weekendowe
- Umiejętności sprzedażowe
- Dobra dykcja
- Poważne podejście do pracy
- Komunikatywność
- Sprawna obsługa komputera

Firma oferuje pracownikom:
- Cykl szkoleń produktowych i sprzedażowych (5 dni po 7-8 godzin, obecność obowiązkowa)
- Umowę zlecenie, o dzieło
- Pełen etat
- Elastyczne godziny pracy w ramach 7 dni w tygodniu od 8 do 22
- Wynagrodzenie godzinowe
- Premiowanie wyników pracy

Jeśli brałeś/brałaś udział w jakiejkolwiek rekrutacji na infolinię poinformuj nas o tym w treści wiadomości (kiedy, jaka firma, jakie stanowisko)

Prosimy aplikować przesyłając swoje aktualne CV

Ogłoszenie dodane: Piatek, 26 Kwiecien, 2013  12:26

Identyfikator: 455256

Wyświetleń: 3214