Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant Telefoniczny-praca Dla OsÓb W RÓŻnym Wieku

Kalisz

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Firma Eco-Vital poszukuje osób na stanowisko:

Konsultant Telefoniczny

Jeśli jesteś osobą ambitną, lubiącą wyzwania, chcesz poznawać nowe rzeczy i nabywać nowe umiejętności, lubisz pracować w grupie i na co dzień spotykać wspaniałych ludzi ta praca jest dla Ciebie!

Eco-vital oferuje bardzo dogodne warunki zatrudnienia dopasowane do wymagań pracowników, wspaniałe i komfortowe warunki pracy oraz codzienne wyzwania w firmie która jest liderem rynku polskiego w promocji zdrowego stylu życia i komfortu na co dzień.

Zapraszamy osoby z różnych przedziałów wiekowych &#8211; wiek nie ma znaczenia, gdyż każdy moment w życiu jest odpowiedni żeby się rozwijać.

Zapraszamy:

-emerytów, rencistów
-studentów
-osoby z pozostałych przedziałów wiekowych

miejce pracy: Kalisz

Opis stanowiska:
telefoniczny kontakt z klientem,
zapraszanie na spotkania pokazowe.

Wymagania:
łatwość nawiązywania kontaktów,
podstawowa znajomość obsługi komputera,
umiejętność pracy w zespole,
komunikatywność,
miły głos przez telefon,
zaangażowanie,
pozytywne nastawienie.

Oferujemy:
elastyczne godziny pracy, system pracy dwuzmianowy,
miłą atmosferę i warunki pracy,
możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
profesjonalne szkolenia,
podstawa plus atrakcyjny system prowizyjny, uzależniony od efektów pracy,
niezbędne narzędzia pracy.

W temacie e-maila proszę wpisać: Konsultant telefoniczny. Imię nazwisko

Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy:
rekrutacja.kalisz@eco-vital.pl/

Dokumenty aplikacyjne prosimy o przesłanie z dodaniem klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych do celów rekrutacji Zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101, poz. 926 z 2002 r., z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu prowadzenia procesów rekrutacji.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 24 Pazdziernik, 2013  09:22

Identyfikator: 483749

Wyświetleń: 2392