Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca ds. obsługi klienta biznesowego (2000 zł podstawy)

Poznań

Iuro Doradztwa Personalnego i Agencja Pracy Tymczasowej Vector od dziewięciu lat łączy ludzi godnych polecenia. Wiarygodnym Pracodawcom rekomendujemy rzetelnych Pracowników. Rzetelnym Pracownikom polecamy wiarygodnych Pracodawców.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca ds. obsługi klienta biznesowego (sektor internetowy)
(AdWordsy, Tworzenie stron internetowych, marketing "szeptany"
Lokalizacja: Poznań (okolice Galerii Pestka)

Opis stanowiska
&#8226; aktywny kontakt z potencjalnymi klientami firmy
&#8226; przedstawianie oferty usług w branży internetowej
&#8226; realizacja planów sprzedażowych
&#8226; utrzymywanie pozytywnych relacji
&#8226; budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
&#8226; przyjmowanie zamówień składanych drogą telefoniczną i e-mailową,

Wymagania
&#8226; dobra obsługa pakietu biurowego MS Office i Internetu,
&#8226; nienaganna kultura osobista,
&#8226; łatwość nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi; komunikatywność,
&#8226; zapał do pracy i zaangażowanie,
&#8226; chęć uczenia się nowych rzeczy i rozwoju własnych umiejętności

Oferujemy:
&#8226; pracę w pełnym wymiarze (7 godzin dziennie/wolne weekendy)
&#8226; stałą podstawę uzależnioną od doświadczenia kandydata 1600-2000 Brutto
&#8226; ciekawy system premiowy przyznawany już od każdej sprzedanej usługi
&#8226; wysoką prowizję od sprzedaży (bez określonych progów)
&#8226; możliwość realnego przejścia na umowę o pracę
&#8226; profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy
&#8226; dużo ciekawych konkursów motywujących

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i/lub kontakt telefoniczny

Prosimy o dołączenie klauzuli :
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 25 Listopad, 2014  09:39

Identyfikator: 530081

Wyświetleń: 3456