Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

PRACA: Technik farmacji - staż - woj. wielkopolskie

Woj. wielkopolskie

Typ ogłoszenia: Dam Prace

STANOWISKO PRACY:
TECHNIK FARMACJI - staż
miejsce pracy:
woj. wielkopolskie

WYMAGANIA:
&#8226;uzyskany dyplom technika farmacji lub osoba ucząca się na kierunku technik farmacji;
&#8226;wiedza w zakresie standardów, procedur specyficznych dla sektora farmaceutycznego;
&#8226;znajomości programu KAMSOFT;
&#8226;umiejętność nawiązywania kontaktu;
&#8226;zaangażowanie, dyspozycyjność, obowiązkowość;
&#8226;odpowiedzialność i uczciwość;
&#8226;dobra organizacja pracy;
&#8226;komunikatywność;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
&#8226;sprzedaż leków, suplementów diety;
&#8226;sporządzanie leków recepturowych;
&#8226;informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków;
&#8226;rekomendacja preparatów;
&#8226;prawidłowe przyjęcie dostawy i potwierdzenie jej zgodności z zamówieniem;
&#8226;monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym;
&#8226;realizacja planów sprzedażowych;

OFERUJEMY:
&#8226;stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
&#8226;możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i umiejętności;
&#8226;atrakcyjne warunki finansowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy centrum.rekrutacje@****

W ofercie prosimy zamieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 18 Marzec, 2014  20:42

Identyfikator: 500562

Wyświetleń: 3608