Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Programista .Net

Poznań

Naszym klientem jest firma specjalizująca się, między innymi, w sprzedaży aplikacji do e-booków.

Zakres obowiązków:

Osoba ta będzie pracowała przy rozbudowie strony internetowej firmy (przeniesienie do platformy Windows Azure) oraz przy wdrożeniach dla partnerów biznesowych organizacji, którymi są, między innymi, czołowe firmy z branży internetowej w Polsce.

Wymagania:

Znajomość technologii webowych ASP.NET, a w szczególności MVC i WebForms.

Firma oferuje:

Możliwość brania udziału w ciekawych projektach
Możliwość kształtowania rozwiązań oferowanych klientom końcowym
Szkolenia wewnętrzne.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 18 Kwiecien, 2013  11:16

Identyfikator: 453734

Wyświetleń: 3920