Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Grafik

Ostrów Wielkopolski

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Największa w Polsce sieć poradni dietetycznych Dobry Dietetyk
poszukuje kandydata lub kandydatkę na stanowisko

Grafik

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Zadania:
rozwój i kreowanie wizerunku graficznego sieci franczyzowej
projektowanie materiałów graficznych (banery, plakaty, ulotki, wizytówki itp.)
i przygotowanie do druku
obsługa zamówień
kontakt z klientami
zarządzanie stroną internetową

Wymagania:
znajomość oprogramowania Adobe Creative Suite,
w szczególności: Photoshop, InDesign, Illustrator
znajomość CorelDraw
znajomość pakietów biurowych Open Office, Microsoft Office
poczucie estetyki, kreatywność, umiejętność i chęć nauki
dokładność, sumienność, terminowość
dodatkowe atuty:
wiedza nt. funkcjonowania i tworzenia stron internetowych
znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym (czytanie dokumentacji technicznych, obsługa programów graficznych w języku angielskim)
prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
niezbędne narzędzia pracy
warunki dla rozwoju kreatywności i realizowania własnych pomysłów
miłą atmosferę w zgranym zespole

Prosimy o załączenie portfolio dokumentującego dotychczasowe doświadczenie lub wykonane przykładowe prace (maksymalnie 10 MB) wraz z opisem. Aplikacje bez portfolio nie będą rozpatrywane.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 09 Listopad, 2012  15:38

Identyfikator: 424664

Wyświetleń: 4030