Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Analityk rynku

Kostrzyn n/ Odrą

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.
Dla naszego Klienta, firmy z Kostrzyna nad Odrą, poszukujemy osób na stanowisko:
analityk rynku

Zakres obowiązków:
analiza rynku i identyfikacja potencjalnych klientów oraz analiza rynku konkurencji
sporządzanie różnego rodzaju profili i raportów oraz prezentacji graficznych, liczbowych
wykorzystywanie baz danych, Internetu i innych dostępnych źródeł informacji
weryfikacja pozostałych informacji

Oczekiwania:
umiejętność sprawnego pozyskiwania informacji
doświadczenie na podobnym stanowisku
łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
zdolność przeprowadzania analiz liczbowych i wyciągania odpowiednich wniosków
bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność
bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/ lub języka niemieckiego
prawo jazdy kat. B
Oferta:
atrakcyjne warunki pracy na podstawie umowy o pracę
pracę w międzynarodowym środowisku przy ciekawych projektach
rozszerzony pakiet socjalny (motywacyjny system premii i nagród rocznych, prywatną opiekę medyczną, prywatne ubezpieczenie na życie, kurs językowy)
Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 26 Listopad, 2013  10:53

Identyfikator: 487878

Wyświetleń: 4521