Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Produkcja profili aluminiowych

Neer

Agencja Job Service &#8211; Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje pracowników do pracy na stanowisku: pracownik produkcji profili aluminiowych. Praca w Holandii u naszego klienta zagranicznego.

Interesuje Cię praca w stabilny międzynarodowym środowisku? Chcesz rozwijać się zawodowo i szukasz możliwości zatrudnienia na dłuższy okres czasu? Jeśli tak, to właśnie szukamy kogoś takiego!

Zakres obowiązków:

- ręczne zawieszanie i zdejmowanie profili aluminiowych na linii produkcyjnej
- pakowanie profili do wysyłki
- kontrola i nadzór procesu produkcji
- dbanie o bezpieczeństwo i higienę na stanowisku pracy

Oczekujemy:

- znajomości j. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
- posiadania czynnego prawa jazdy kategorii B (ze względu na dojazd do pracy samochodem służbowym)
- chęci dalszego rozwoju swoich kompetencji zawodowych
- umiejętności współpracy z innymi pracownikami
- dokładności i zaangażowania w wykonywanej pracy
- dyspozycyjność do pracy za granicą na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

- pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych
- zapewnioną przez pracodawcę stałą liczbę godzin do przepracowania
- przyjazną atmosferę w zgranym i zaangażowanym zespole
- możliwość podjęcia dłuższej współpracy
- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
- cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
- zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
- zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
- dodatek wakacyjny
- dodatek dla kierowcy za prowadzenie samochodu służbowego
- opiekę koordynatora w miejscu pracy
- możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
- stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj już teraz!

kontakt tel: &#9742; +48 627570359

rejestracja online na: https://szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Wszystkie dostępne oferty są na stronie: https://szukasz-pracy.pl/oferty-pracy/
Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service &#8211; Kalisz (nr Cert. 4553). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod linkiem: https://szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 02 Grudzien, 2021  12:31

Identyfikator: 710366

Wyświetleń: 876