Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik produkcji &#8211; mycie skrzynek

Bunschoten

Agencja Job Service &#8211; Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: pracownik produkcji &#8211; mycie skrzynek i opakowań. Praca w Holandii u jednego z naszych zagranicznych klientów.

Jeśli szukasz oferty u sprawdzonego pracodawcy zagranicznego z zapewnioną dużą ilością godzin, to ta oferta pracy jest przygotowana właśnie dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

- mycie plastikowych skrzynek i pojemników po produktach spożywczych
- praca odbywa się przy taśmie produkcyjnej, układanie skrzynek do maszyny myjącej, a następnie odbieranie czystych opakowań
- doczyszczanie skrzynek za pomocą myjki ciśnieniowej

Oczekujemy:

- dyspozycyjności do podjęcia pracy na okres od 3-6 miesięcy lub dłużej
- gotowości do pracy na w dwie zmiany
- mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
- otwartości w zdobywaniu nowego doświadczenia i chęci rozwijania swoich umiejętności
- dokładności i zaangażowania w wykonywanej pracy

Oferujemy:

- pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy
- zapewnioną podwyżkę stawki godzinowej po przepracowanych 6 miesiącach oraz po roku czasu
- zapewnioną dużą ilość godzin pracy przez pracodawcę zagranicznego
- możliwość podjęcia dłuższej współpracy u sprawdzonego pracodawcy
- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
- cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
- zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
- zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
- dodatek wakacyjny doliczany do wynagrodzenia
- opiekę koordynatora w miejscu pracy
- możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
- stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj już teraz!

kontakt tel: &#9742; +48 627570359

rejestracja online na: https://szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Wszystkie dostępne oferty są na stronie: https://szukasz-pracy.pl/oferty-pracy/

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service &#8211; Kalisz (nr Cert. 4553). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod linkiem: https://szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 02 Grudzien, 2021  12:11

Identyfikator: 710360

Wyświetleń: 3701