Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator ciągnika

Poznań

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Agencja Pracy East Service (nr 13171) dla swojego Klienta poszukuje:

Operator ciągnika &#8211; Holandia &#8211; okolice Venlo &#8211; bez znajomości języka

Zadania:
§ obsługa ciągnika w centrum roślinnym

Wymagania:
§ Umiejętność pracy z grupą pracowników,
§ doświadczenie i licencja na obsługę ciągnika

Oferujemy:
§ stawka brutto: 10,10&#8364;
§ cotygodniowe rozliczenia prosto na Twoje konto,
§ dodatek wakacyjny oraz dodatki za pracę poza regularnymi godzinami,
§ organizację na miejscu do pracy,
§ zakwaterowanie oraz polskojęzyczną opiekę w Holandii,
§ ubezpieczenie podczas pobytu oraz dopilnowanie wszystkich formalności,
§ dla kandydatów poniżej 23 roku życia niższe koszty zakwaterowania rekompensujące niższa holenderska stawkę ustawową.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). "

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 20 Marzec, 2017  15:57

Identyfikator: 607846

Wyświetleń: 1197