Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

MontaŻ Naczep SamochodÓw CiĘŻarowych Niemcy

Niemcy

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Zakres obowiązków i wymagania :
- montaż samochodów ciężarowych z doświadczeniem
- typowe czynności ślusarskie
- montowanie elementów metalowych na podstawie rysunku technicznego
- podstawowa znajomość języka niemieckiego konieczna
- posiadanie własnego auta
- mile widziane osoby, które już pracowały na terenie Niemiec

Oferujemy :
- odpowiednie wynagrodzenie
- niemiecką umowę o pracę na czas nieograniczony
- ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BZA
- wypłatę dodatkowych bonusów
- zapeniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie pracownika mówiącego po polsku

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego swojego CV ( najlepiej w języku niemieckim ) z podaniem numeru oferty pocztą na adres:
teamkompetent GmbH Personaldienstleistungen
Innere Schneeberger Str.18/20
08056 Zwickau
Frau Małgorzata Tobiś
Tel. 004937544069718
lub na adres email : zwickau@teamkompetent.de

Prosimy o dołączenie kopii świadectw, ukończenia kursów, świdectw pracy , dyplomów.
Informujemy ,że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia teamkompetent

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 29 Wrzesien, 2015  13:35

Identyfikator: 563030

Wyświetleń: 1726