Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Wykładanie towaru Turek

Turek

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, dla swojego klienta poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Pracownik hali- wykładanie towaru w marketach na terenie Turku

Wymagania:
- sumienność,
- chęci do pracy,

Obowiązki:
- wykładanie towaru
- dbanie o ekspozycje towaru

Oferujemy:
- praca w dogodnych terminach
- możliwość stałej współpracy
- wynagrodzenie w systemie dziennym

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres kalisz@jobman.pl/ z podaniem nazwy &#8222;wykładanie towaru Turek&#8221; w temacie wiadomości.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 19 Listopad, 2015  11:05

Identyfikator: 567970

Wyświetleń: 2295