Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedawca

Wągrowiec

Firma z długoletnim doświadczeniem oraz stabilną pozycją na rynku poszukuje osoby na stanowisko:

Kasjer &#8211; Sprzedawca
Nr ref: Sprzedawca Wągrowiec

Zakres obowiązków:
&#8226; zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy
&#8226; realizacja planów sprzedażowych
&#8226; profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedawanych produktów
Wymagania:
&#8226; wykształcenie minimum średnie
&#8226; łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole
&#8226; umiejętność obsługi komputera oraz kasy fiskalnej
&#8226; doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
&#8226; umowę o pracę na pełen etat.
&#8226; możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego
&#8226; stabilne warunki zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą poniższego linku, który należy skopiować i wkleić w okno adresowe przeglądarki internetowej:

system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f804c867c1554694879af622ed0aba88

W tytule maila prosimy o podanie numeru referencyjnego!

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji
zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 Dz.U. nr 133, poz. 883".

Ogłoszenie dodane: Sroda, 22 Styczen, 2014  12:09

Identyfikator: 494107

Wyświetleń: 2479