Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel handlowy

Leszno

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Jesteś dobrym i konsekwentnym w działaniu handlowcem, a może cichłbyś nim zostać?

Szukasz ambitnej pracy o ponadprzeciętnych dochodach?

Skontaktuj się z nami.

Twoje obowiązki:

&#183; kontakt z potencjalnymi Klientami firmy , pozyskiwanie partnerów biznesowych i handlowych,
&#183; budowa sieci partnerów biznesowych dla firmy w Polsce , Europie, w USA (dodatkowe wynagrodzenie), opcja skierowania dla chętnych, którzy podejmą się takiego zadania i chcą zostać managerami, kierownikami regionów.

Wymagania
&#183;
Wiek-min.26 lat,
&#183; Doświadczenie w pracy jako handlowiec, przedstawiciel handlowy - (mile widziane)
&#183; Odpowiedzialność i uczciwość,
&#183; Nastawienie na sukces i wytrwałość

Oferujemy:
- elastyczne godziny pracy,
- szkolenia w kraju i za granicą,
- możliwość rozwoju osobistego,

- możliwość awansu.
- wysokie wynagrodzenia uzależnione od wykonanej pracy
- możliwość uzyskania wysokich dochodów pasywnych za raz wykonaną pracę.
- Możliwość stworzenia własnej ścieżki rozwoju
- Osobistego trenera, który będzie ci towarzyszyć przy twoich spotkaniach tak długo jak będziesz sobie tego życzyć!
Uwaga:
Praca ta nie jest w żadnym stopniu akwizycją, ubezpieczeniami i sprzedażą bezpośrednią!!
Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy składać na adres: recruitment@opoczta.pl/

Ogłoszenie dodane: Niedziela, 20 Luty, 2011  21:53

Identyfikator: 278861

Wyświetleń: 2787