Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy

Poznań/cała Polska

Odpowiedz: praca@gekko.com.pl

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma Nexwell Distribution Poland sp. z o.o. będąca generalnym dystrybutorem automatyki budynkowej (inteligentnych domów) firmy Nexwell poszukuje na terenie całego kraju handlowców odpowiedzialnych za pozyskiwanie nowych i obsługę stałych klientów.

Główne obowiązki:
1. Aktywne poszukiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie relacji z aktualnymi Klientami
2. Doradztwo w zakresie wyboru produktów
3. Negocjowanie warunków sprzedaży
4. Raportowanie zamówień i praca zgodnie z wyznaczonymi standardami

Wymagania:
1. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, samodzielność, dobra organizacja pracy
2. Dyspozycyjność, zaangażowanie, silna motywacja do pracy
3. Wysoka kultura osobista, nienaganna prezentacja,
4. Sprawna obsługa komputera a w szczególności pakietów biurowych
5. Prawo jazdy kat.B plus własny samochód (rozliczenie ryczałtem)
6. Doświadczenie w sprzedaży B2B
7. Mile widziane techniczne wykształcenie

Oferujemy:
1. Stałą i ciekawą pracę
2. Pełne wsparcie oraz szkolenia techniczne i marketingowe
3. Przy zaangażowaniu w pracę gwarantujemy możliwość rozwoju zawodowego i finansowego
4. Atrakcyjny system wynagrodzenia: stałe wynagrodzenie plus premia (zależna od zaangażowania) oraz prowizja od uzyskanych efektów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres praca@gekko.com.pl/ z dopiskiem w temacie PH/ (wybrane miasto)

Prosimy o podanie następującej klauzuli: &#8222;Oświadcza, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 28-08-1997 r. o Ochronie Danych osobowych, Dz.U. nr 133 poz.883 z późn. zm.)&#8221;.

Uwaga. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko do wybranych kandydatów

Ogłoszenie dodane: Sroda, 27 Kwiecien, 2011  12:13

Identyfikator: 300650

Wyświetleń: 2745