Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca Jako Kasjer/ka - PoznaŃ, Elastyczne Godziny Pracy !!!

Poznań

FallWork Sp. z o.o. &#8211;Certyfikat Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 6231

Aktualnie na terenie Poznania poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Kasjer/ka M1, KING CROSS

Nr ref: Kasa/05/Poznań

Zakres obowiązków:

- obsługa kasy fiskalnej
- utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Oferujemy:

- stawkę godzinową
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
- pracę na umowę zlecenie
- pracę na pełen etat, możliwość pracy tylko w wybrane dni lub weekendy (bez normy godzinowej)
- bezpłatne szkolenie z obsługi kasy fiskalnej

Wymagania:

- aktualna książeczka sanepidu &#8211; WARUNEK KONIECZNY!!!
- status osoby uczącej się, do 26 roku życia
- komunikatywność i odpowiedzialność
- chęci do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 61 662 75 00 lub przesłanie Cv na adres praca@fallwork.pl/ z podaniem w temacie nr ref. Kasa/05/Poznań

Ogłoszenie dodane: Sroda, 11 Maj, 2011  13:07

Identyfikator: 305232

Wyświetleń: 1532