Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kadra Kierownicza Turek

Turek

Nasza firma ceni nie tylko doświadczenie i wiedzę fachową swoich Pracowników, równie ważna jest dla nas osobowość człowieka.

Jeśli jesteś osobą potrafiącą pracować w zespole, szybko się uczysz, jesteś zaangażowany w powierzone Ci obowiązki lub szukasz pracy odpowiadającej Twojemu doświadczeniu i umiejętnościom - przyjdź do Nas!

Naszym Klientom oferujemy profesjonalną obsługę oraz produkt najwyższej jakości.
Poszukujemy więc Pracowników otwartych na nowe wyzwania, zorientowanych
na Klienta, z którymi wspólnie osiągniemy założone przez nas cele.

W związku z planowanym otwarciem nowego sklepu naszej sieci w Turku, poszukujemy
doświadczonych osób do Kadry Kierowniczej.

Miejsce pracy: docelowo Turek, szkolenie - poza miejscem zamieszkania.

Obowiązki:

-odpowiedzialność za zatowarowanie sklepu i jakość towaru
-przestrzeganie procedur i standardów firmy
-realizowanie wyznaczonych celów i planów handlowych
-dbałość o wysoką jakość obsługi klienta
-dbałość o powierzone mienie
-kierowanie pracą zespołu

Wymagania:

-wykształcenie min. średnie
-doświadczenie w handlu detalicznym w branży spożywczej na stanowisku kierowniczym min. 1 rok
-znajomość produktów z działów świeżych
-samodzielność i dynamizm w działaniu
-predyspozycje i doświadczenie w kierowaniu zespołem
-umiejętność motywowania zespołu pracowników
-orientacja na wysoki poziom obsługi klienta

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-konkurencyjne wynagrodzenie
-atrakcyjny system premiowy
-bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna podstawowa i specjalistyczna, korzystne ubezpieczenia grupowe)
-szkolenia i podwyższanie kwalifikacji zawodowych
-możliwość awansu w strukturach firmy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego cv na adres e-mail w tytule wpisując numer referencyjny KADRAK/TUREK na adres e-mail: praca@marcpol.waw.pl/

Przekazanych aplikacji nie zwracamy.

Prosimy o dołączenie klauzuli: &#8222;Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MarcPol S.A. z siedzibą 05-092 Łomianki ul. Poniatowskiego 2 moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. n 101, poz. 926 z póź. zm.) Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 18 Lipiec, 2014  11:25

Identyfikator: 514466

Wyświetleń: 22659