Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Asystent Doradcy Finansowego

Poznań

W ramach wprowadzania nowych programów finansowych i rozwoju struktur sprzedażowych zatrudnimy do Biura w Poznaniu:

ASYSTENT DORADCY FINANSOWEGO
Z możliwością awansu na stanowisko:
DORADCY/SPECJALISTY

Opis stanowiska:
&#183; nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientem,
&#183; przeprowadzanie analiz finansowych klientów,
&#183; pomoc w doborze najlepszych rozwiązań,
&#183; budowanie własnej bazy klientów,

Wymagania:
&#183; bardzo dobre zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
&#183; pozytywne nastawienie,
&#183; motywacja do pracy,
&#183; kreatywność i inicjatywa,
&#183; znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
&#183; wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe, lub w trakcie studiów)
Oferujemy:
&#183; możliwość rozwoju zawodowego w prestiżowej instytucji finansowej,
&#183; możliwość awansu i jasno określoną ścieżkę kariery,
&#183; pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych,
&#183; elastyczne godziny pracy,
&#183; pracę w młodym zespole,
&#183; zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia (w okresie wstępnym)
&#183; atrakcyjny system wynagrodzeń powiązanych z osiąganymi wynikami,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego z nazwą stanowiska w tytule maila, na adres:

Aegon-rekrutacja@****

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U nr 133, poz. 883)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 26 Lipiec, 2012  22:06

Identyfikator: 407719

Wyświetleń: 1368