Wielkopolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Wychowawcy na obozach i wczasach tenisowych

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Tenis Travel - Biuro Turystyki, biuro podró¿y, lider na rynku turystyki tenisowej poszukuje osoby na stanowisku wychowawca na obozach dla dzieci i m³odzie¿y oraz wczasach tenisowych:

Wymagania:

Do¶wiadczenie zawodowe: praca w charakterze wychowawcy kolonijnego

Oczekiwania: Praktyczne umiejêtno¶ci w zakresie aktywnego organizowania czasu dla dzieci m³odzie¿y, kwalifikacje wychowawcy kolonijnego, bardzo dobry kontakt z dzieæmi oraz m³odzie¿±, mile widziane bêdzie szerokie zainteresowanie z ró¿nych dyscyplin sportowych oraz czynne uprawianie sportów, dyspozycyjno¶æ w okresie wakacji letnich (lipiec i sierpieñ).

Zadania:
- pe³nienie funkcji wychowawcy na obozach oraz wczasach tenisowych,
- opieka nad uczestnikami obozu m³odzie¿owego oraz wczasów tenisowych,
- opieka nad grup± uczestników podczas dojazdu na obóz i w drodze powrotnej,
- pomoc w realizacji programu obozów oraz wczasów,
- organizowanie i prowadzenie zajêæ uczestnikom turnusu.

Oferujemy:
Pracê w dynamicznie rozwijaj±cym siê biurze podró¿y, wynagrodzenie nawet 1610 z³ * za 12-dniowy turnus, mo¿liwo¶æ szybkiego rozwoju oraz dalszego awansu, pobyt w komfortowych hotelach i o¶rodkach, mo¿liwo¶æ zawi±zania przyja¼ni z lud¼mi z ca³ej Polski. Dodatkowo oferujemy mo¿liwo¶æ przyst±pienia do programu partnerskiego biura Tenis Travel.

Wiêcej informacji odno¶nie oferty pracy znajdziecie Pañstwo na stronie obozytenisowe.pl/ w dziale Praca u nas. Rekrutacja trwa do 10 maja.

*dotyczy stanowiska wychowawca na obozach tenisowych oraz udzia³ w programie partnerskim

Og³oszenie dodane: Piatek, 22 Kwiecien, 2011  14:01

Identyfikator: 299532

Wy¶wietleñ: 2502

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Wychowawcy/kierownicy kolonijni