Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Produkcja Słodyczy - Umowa o Pracę

Kalisz

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Poszukujemy...

Pracowników pomocniczych przy produkcji Słodyczy już od 05.06 z możliwością podjęcia pracy na dłużej.

Mile widziane: Panie.

Opis stanowiska pracy:
-> sortowanie towaru
-> pakowanie, etykietowanie produktów spożywczych

Oferujemy:
-> umowę o Pracę Tymczasową
-> atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
-> możliwość zdobycia cennego doświadczenia
-> praca w godzinach 6-14, 14-22,22-6.

Wymagania:
-> książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych z aktualnymi badaniami - warunek konieczny
-> doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej mile widziane ale nie wymagane
-> dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany od poniedziałku do piątku we wskazanym terminie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV:
(Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)
Oferta pracy tymczasowej.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 01 Czerwiec, 2017  12:33

Identyfikator: 612888

Wyświetleń: 4397