Wielkopolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Pracownik Pomocniczy - zbiór pieczarek

Tarnowa K/ Rakoniewic

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

WORKCRAFT S.C. Agencja Pracy Tymczasowej , Doradztwo Kadrowe ( wpis do rejestru nr 2523 )
Dla naszego klienta poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko PRACOWNIK POMOCNICZY PRODUKCJI.
Miejsce pracy - TARNOWA k / RAKONIEWIC

* Wymagania
- aktualna ksi±¿eczka sanepid-u
- odpowiedzialne podej¶cie do obowi±zków
- pracowito¶æ
- zdolno¶ci manualne
- mile widziane do¶wiadczenie
* Opis stanowiska
- prace magazynowe
- zbieranie pieczarek
* Oferujemy
- praca od pn-pt
- 8-12 godz.dziennie
- umowa zlecenia
- wynagrodzenie za godz. pracy od 10,00 z³ brutto

Zg³oszenia prosimy kierowaæ na adres e-mail ; biuro@workcraft.pl/ ( Cv + list motywacyjny )
W temacie prosimy wpisywaæ &#8222;ZBIÓR PIECZAREK&#8221;

Og³oszenie dodane: Sroda, 23 Luty, 2011  10:44

Identyfikator: 279904

Wy¶wietleñ: 4013

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Pracownik Magazynu B³onie. Praca Od Zaraz!
  2. Pracownik produkcji
  3. Pracownik hali (Przebudowa sklepu) - Sulechów
  4. pracownik hali- wyk³adanie towaru
  5. Pracownik Hali &#8211; Stoisko: Tekstylia Domowe