Wielkopolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Operator Wózków Wid³owych

Opatówek

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Zatrudnimy pracowników na stanowisko:

Operator wózka wid³owego

Wymagania wobec kandydatów
- ksi±¿eczka do celów sanitarno-epidemiologicznych z aktualnymi badaniami - warunek konieczny
- uprawnienia na prowadzenie wózków wid³owych niskiego sk³adu
- chêæ i motywacja do pracy
- do¶wiadczenie w pracy na produkcji spo¿ywczej mile widziane ale nie wymagane
- dyspozycyjno¶æ do pracy na 3 zmiany od poniedzia³ku do pi±tku

Opis stanowiska pracy:
- dostarczanie surowców do linii produkcyjnej
- sortowanie produktów

Pracownikom oferujemy:
- umowê o pracê tymczasow±
- atrakcyjne wynagrodzenie wyp³acane terminowo
- pracê w w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim
- mo¿liwo¶æ zdobycia cennego do¶wiadczenia

Osoby zainteresowane proszê o przes³anie CV na adres e-mail.

Og³oszenie dodane: Poniedzialek, 05 Czerwiec, 2017  13:17

Identyfikator: 613132

Wy¶wietleñ: 2088

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Operator koparki
  2. Operator koparki ladowarki
  3. Operator/ka Maszyn Pralniczych
  4. operator ¿urawia wie¿owego I¯
  5. Operator wózka wid³owego - Czechy, Kvasiny