Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kompletowanie zamówień - zapewniony dojazd do pracy

Słupca

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej, jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 800 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 16 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

POSZUKUJEMY OSÓB ZAINTERESOWANYCH PRACĄ NA STANOWISKU:

Pikera - kompletowanie zamówień w firmie odzieżowej
Miejsce pracy: Gądki k. Poznania

Oferujemy:
&#8226; Współpracę na podstawie umowy o pracę tymczasową
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie 13,00-15,00 zł brutto/godzina + do 200,00 zł comiesięcznej premii
&#8226; praca w systemie 3-zmianowym

Zakres obowiązków:
&#8226; kompletowanie zamówień
&#8226; sortowanie, metkowanie i pakowanie odzieży
&#8226; lżejsze prace porządkowe

Wymagania:
&#8226; dyspozycyjność oraz gotowość do pracy zmianowej
&#8226; solidność i dokładność
&#8226; mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:
julita.ozdowska@grupaprogres.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Grupę Progres z siedzibą w Gdańsku."

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 20 Wrzesien, 2016  13:06

Identyfikator: 593648

Wyświetleń: 3100