Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Dodatkowa praca 12-13.10. Stawka 14zł/h!

Konin

Zatrudnimy do liczenia towaru na Inwentaryzacji w godzinach nocnych z 12na13.10.

Opis stanowiska:
- zliczanie towaru na półkach,

Oferujemy:
- stawkę 14zł/h brutto
- niezbędne przeszkolenie.

Wymagania:
- podstawowe zdolności manualne
- umiejętność sprawnego liczenia
- dyspozycyjność do pracy w określonym terminie

Kandydaci zainteresowani ofertą proszeni są o składanie CV na adres e-mail.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć klauzule:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)&#8221;
Oferta pracy tymczasowej.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 06 Pazdziernik, 2016  13:20

Identyfikator: 595063

Wyświetleń: 5993