Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca jako Animator

Poznań

Poszukujesz pracy w przyjemnej atmosferze, lubisz pracę z ludźmi, jesteś otwarty/a i masz naturalną śmiałość w nawiązywaniu kontaktów? Zapraszamy do naszego zespołu TwojRobot.

Wymagania:
łatwość nawiązywania kontaktu,
umiejętność pracy w grupie,
kreatywność, samodzielność i dobra organizacja pracy,
doświadczenie w pracy z dziećmi,
pomysłowość,
dyspozycyjność : praca wyjazdowa również z weekendy,
brak nałogów.

Obowiązki:
przygotowanie scenariuszy i jego realizacja,
prowadzenie warsztatów i animacji podczas eventów,
organizacja i obsługa imprez.

Oferujemy:
pracę w miłym, młodym zespole,
elastyczny grafik, nieopisaną radość dzieciaków. Pokochacie te pracę - tak samo jak i my.

CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres poznan@twojrobot.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 15 Czerwiec, 2015  14:22

Identyfikator: 552062

Wyświetleń: 3523