Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik ośrodka doskonalenia nauczycieli - Września

Września

Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli OPEN poszukuje kierownika na teren powiatu wrzesińskiego.
Zakres obowiązków: rekrutacja uczestników i organizacja szkoleń oraz warsztatów doskonalących dla nauczycieli, zespołów przedmiotowych, rad pedagogicznych przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Wymagania:

&#8226;wykształcenie min. wyższe licencjackie,

&#8226;znajomość zasad funkcjonowania systemu oświaty,

&#8226;atutem będzie doświadczenie na stanowisku nauczyciela,

&#8226;umiejętność obsługi komputera, MS Word,

&#8226;komunikatywność.

Oferujemy:

&#8226;umowa o dzieło lub samozatrudnienie,

&#8226;prowizyjny system wynagrodzeń (od 300 - 700zł brutto / za 1 szkolenie).

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres - biuro@odnopen.pl/
Wybrane osoby zostaną zaproszone do Poznania na kilkugodzinne szkolenie.

Ogłoszenie dodane: Sobota, 24 Styczen, 2015  23:39

Identyfikator: 536567

Wyświetleń: 3045