Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Team Leader / Brygadzista

Robakowo

Firma Staff In z siedzibą w Poznaniu poszukuje ambitnych osób, które chcą się rozwijać w obszarze gospodarki magazynowej. Jeśli pracujesz na magazynie i lubisz to co robisz, ale pragniesz awansować, to poniższa oferta wydaje się być w sam raz dla Ciebie!

TEAM LEADER / BRYGADZISTA
Miejsce pracy: ROBAKOWO (koło Poznania)

Oferujemy:
- Umowę o pracę i bezpośrednie zatrudnienie z naszym Klientem od pierwszego dnia
- 4.000 złotych brutto miesięcznie
- Podwyżkę dla najlepszych po 3 miesiącach
- Pracę w nowo otwartym magazynie
- Możliwość zdobycia doświadczenia menadżerskiego
- Benefity

Opis stanowiska:

Realizacja wyznaczonych celów poprzez zarządzanie zespołem około 20 pracowników magazynowych, to jest:
- Planowanie i delegowanie zadań
- Kontrola wykonania pracy z dbałością o wskaźniki KPI
- Motywowanie
- Przekazywanie wiedzy, szkolenie nowych członków zespołu
- Koordynacja i optymalizacja procesów logistycznych
- Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów

Wymagania:
- Doświadczenie w gospodarce magazynowej
- Pozytywne nastawienie i umiejętności interpersonalne
- Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność nadzorowania i motywowania innych
- Znajomość obsługi komputera + MS Excel

Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w zarządzaniu!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: mikolajwilczak@staffin.pl z dopiskiem " Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Staff In sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-047) przy placu Legionów 2 , moich danych osobowych zawartych w przesłanej przeze mnie ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, że Staff In sp. z o.o. jest administratorem podanych przeze mnie danych osobowych oraz, że będą one przetwarzane w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że podanie danych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w rekrutacji i że, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Lub kontakt telefoniczny: 731 515 999

Agencja Pracy Tymczasowej Staff In Sp. z o.o. - numer w rejestrze zatrudnienia 11088

Ogłoszenie dodane: Piatek, 25 Styczen, 2019  10:58

Identyfikator: 649663

Wyświetleń: 1091