Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Szukam elektryka

Poznań

Firma Comerc z siedzibą w Poznaniu, od czterech lat zajmuje się kompleksowym projektowaniem oraz wykonywaniem linii produkcyjnych do pelletu, brykietu, klocków z trocin do produkcji euro-palet na rynku rumuńskim. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Poznań
Region: Wielkopolska

Opis stanowiska:
- umiejętność czytania schematu elektrycznego,
- stosowanie bezpiecznych metod pracy zgodnie z zasadami bhp i p.poż.
- przygotowywanie rozwiązań technicznych
Wymagania:
- doświadczenie w zawodzie
- do 30 lat
- min. średnie wykształcenie o kierunku: elektryka, automatyka, mechanika
- komunikatywność
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- praca w PL i na terenie całej Europy
- miłą atmosferę pracy

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres : office@pelletmasini.ro

Ogłoszenie dodane: Piatek, 13 Sierpien, 2010  13:13

Identyfikator: 212329

Wyświetleń: 2017