Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracuj z Randstad! lekka praca na produkcji.

Nowy Tomyśl

Mamy idealną prace dla Ciebie- Pracuj z Randstad To się opłaca.

Oferujemy:

- praca od &#8222;zaraz&#8221; w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- bezpłatny dojazd z twojej miejscowości
- możliwość awansu
- przejrzysty zakres zadań na poszczególnych stanowiskach
- prace w dwóch systemach: 3 zmiany i 4 brygady
- premię frekwencyjną 175 brutto
- premię za prace w systemie czterobrygadowym- 600 brutto
- dodatek za prace nocną
- wszystkie nadgodziny są wypłacane zgodnie z kodeksem pracy
- możesz zarobić nawet 3500 brutto

ANGAŻUJĄC SIĘ W PRACĘ MOŻESZ PODWOIĆ NAWET SWOJE WYNAGRODZENIE!

OPRÓCZ TEGO DODATKOWO PAKIET BENEFITÓW :

- opieka medyczna w atrakcyjnej cenie
- karta sportowa w atrakcyjnej cenie
- kupony rabatowe, do kina teatru i na zakupy do 50%

Zadania na stanowisku :
-montaż ręczny zgodnie z zleceniami

Od kandydatów oczekujemy:
- dokładności
- skrupulatności
- zaangażowania

JAK SIĘ DO NAS ZGŁOSIĆ:

Zadzwoń lub napisz sms o treści &#8222;praca&#8221; na nr 693 002 216 a oddzwonimy!!!
Randstad Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
Prosimy o wysyłanie CV wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".
Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Ogłoszenie dodane: Sroda, 05 Lipiec, 2017  09:22

Identyfikator: 615220

Wyświetleń: 1263