Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik ochrony-dozoru KOTOWO

Kotowo

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Zatrudnimy do pracy na stanowisko: pracownik ochrony.

Ochrona i dozór zakładu przemysłowego w KOTOWIE (k. Grodziska Wlkp.)

Wynagrodzenie netto od 2000 zł do 2800 zł!

Oferujemy:
&#8226; umowę zlecenie,
&#8226; pracę zmianową - służby w godz. 6:00-18:00 i 18:00-6:00,
&#8226; terminową wypłatę wynagrodzenia,

&#8226; przeszkolenie wstępne i umundurowanie.

Zadania:
&#8226; dozór powierzonego mienia przed dewastacją i kradzieżą,
&#8226; komputerowa ewidencja ruchu samochodowego i osobowego,
&#8226; regularne wykonywanie długich obchodów terenu,
&#8226; rejestr zdarzeń na obiekcie,

Oczekujemy:
&#8226; aktualne orzeczenie o niepełnosprawności (mile widziane),
&#8226; niekaralności (warunek konieczny),
&#8226; podstawowej znajomości obsługi komputera,
&#8226; dyspozycyjności, spostrzegawczość,
&#8226; zaangażowania w wykonywaniu powierzonej pracy.

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny: 531-533-200 (od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 -16:00).

Ogłoszenie dodane: Sroda, 13 Luty, 2019  15:21

Identyfikator: 651121

Wyświetleń: 1396