Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pakowacz/ka Gądki k. Poznania - zapewniony transport

Wągrowiec

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej, jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 800 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 16 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

POSZUKUJEMY OSÓB ZAINTERESOWANYCH PRACĄ NA STANOWISKU:

PAKOWACZ/KA
Miejsce pracy: Gądki pod Poznaniem

Oferta:
&#8226; Współpraca na podstawie umowy zlecenie, po okresie próbnym, możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę tymczasową
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie 13,00-15,00 zł brutto/godzina
&#8226; praca w systemie 3-zmianowym

Obowiązki:
&#8226; kompletowanie zamówień
&#8226; dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów
&#8226; zapewnienie porządku w magazynie

Wymagania:
&#8226; dyspozycyjność oraz gotowość do pracy zmianowej
&#8226; solidność i dokładność
&#8226; mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
julita.ozdowska@grupaprogres.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Grupę Progres z siedzibą w Gdańsku."

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 20 Wrzesien, 2016  13:03

Identyfikator: 593646

Wyświetleń: 1585