Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator Wózka Widłowego

Przeźmierowo

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Jesteśmy Agencją Zatrudnienia dla naszego klienta PPHU Metalmex sp.j. poszukujemy Operatora Wózka Widłowego

Miejsce wykonywania pracy
Poznań

Liczba wakatów
1

Wymagania
Doświadczenie zawodowe
Niekaralność
Uczciwość
Sumienność

Podstawowe obowiązki na stanowisku
Umiejętność załadunku i rozładunku towaru &#8211; magazyn wysokiego składowania

Oferujemy
Stałą pracę - umowa o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Aplikację prosimy przesyłać w pliku WORD.

Biuro Consultingowo-Handlowe &#8222;Gwarancja&#8221; jest ogólnopolską firmą doradczą działającą na rynku usług consultingowych nieprzerwanie od 1993 r. Jako Agencja Zatrudnienia posiadamy Certyfikat nr 7847.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 27 Pazdziernik, 2014  10:48

Identyfikator: 527030

Wyświetleń: 2900