Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator WÓzka WidŁowego

Jasin k/Swarzędza

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Jasin k/Swarzędza

Główne obowiązki na stanowisku:
- Załadunek, rozładunek asortymentu firmy za pomocą wózka widłowego

Wymagania:
- uprawnienia na obsługę wózka widłowego
- doświadczenie w obsłudze wózka widłowego wysokiego składowania
- dyspozycyjność do pracy zmianowej po 8 godzin dziennie,
- mile widziane osoby ze Swarzędza &#8211; dojazd do pracy we własnym zakresie,
- umiejętność pracy w grupie
- sumienność, punktualność
- posiadanie aktualnej książeczki Sanepidu &#8211; warunek konieczny!!

Oferujemy:
- pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- współpracę w oparciu o umowę pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość dłuższej współpracy.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 07 Sierpien, 2014  12:50

Identyfikator: 516742

Wyświetleń: 1862