Wielkopolskie

zmień miasto
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Lekarz Weterynarii - Obsługa Ferm Drobiu Wodnego

Tulce

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem &#8211; dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

LEKARZ WETERYNARII - obsługa ferm drobiu wodnego

Miejsce pracy: Gabinet Weterynaryjny Drobiu Wodnego w Tulcach, ul. Pocztowa 7

obsługa ferm położonych głównie na terenie województw: mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego

Zakres obowiązków:
1. Nadzór weterynaryjny nad stadami drobiu na fermach a w szczególności:
&#183; badanie stanu zdrowia stad drobiu
&#183; wydawanie zaleceń weterynaryjnych oraz konsultowanie zaleceń zootechnicznych i kontrola ich przestrzegania
&#183; stosowanie leków weterynaryjnych
&#183; prowadzenie dokumentacji leczenia zwierząt
&#183; wykonywanie badań anatomopatologicznych związanych z potrzebą kontrolowania stanu zdrowia zwierząt
&#183; zlecanie, pobieranie prób do badań laboratoryjnych.
2. Nadzór nad procesem przygotowania fermy do wstawienia piskląt oraz nadzór i kontrola przebiegu chowu drobiu
3. Kontrola ewentualnych upadków drobiu na poszczególnych fermach i niezwłoczne przekazywanie informacji do przełożonych o występujących problemach zdrowotnych stada,
4. Raportowanie o wydanych zaleceniach weterynaryjnych i hodowlanych,
5. Przeprowadzanie kontroli hodowcy w zakresie stosowania się do zaleceń weterynaryjnych i hodowlanych na fermach drobiu
6. Systematyczne wizyty na fermach drobiu

Wymagania:
&#183; Wykształcenie wyższe weterynaryjne
&#183; Prawo do Wykonywania Zawodu
&#183; Prawo jazdy kategorii B,
&#183; Badania w kierunku nosicielstwa Salmonella i Shigella,
&#183; Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole,
&#183; Otwartość, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista,
&#183; Dyspozycyjność, samodzielność i chęć dalszego rozwoju zawodowego,
&#183; Łatwość w zakresie nawiązywania i budowania relacji interpersonalnych.
&#183; Gotowość do pracy w terenie: obsługa ferm położonych głównie na terenie województw: mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego

Oferujemy:
&#183; stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
&#183; ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
&#183; możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
&#183; atrakcyjne warunki zatrudnienia
&#183; narzędzia i środki konieczne do wykonywania obowiązków
&#183; szkolenia i kursy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko&#8221;.
Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
&#8222;Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę&#8221;

W odpowiedzi na niniejszą ofertę CV prosimy kierować na adres mailowy:
alicja.malinowska.cd@obpon.pl z dopiskiem - Lekarz Weterynarii - obsługa ferm drobiu wodnego

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 21 Wrzesien, 2023  08:04

Identyfikator: 734083

Wyświetleń: 2916