Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Zmiany Produkcyjnej

MONDI PRO SP. Z O. O. jest jednostką wyspecjalizowaną Mondi Polska wchodzącą w skład niemieckiej grupy kapitałowej MONDI GmbH. Lata doświadczeń, zdobyta wiedza i umiejętności, pozwoliły na zajęcie się w najszerszym zakresie rekrutacją stałą pracowników, przenosząc wszystkie dobre wzorce całej grupy, na codzienną działalność MONDI PRO.
Aktualnie wychodząc naprzeciw potrzebom personalnym naszego Klienta, polskiej firmy produkcyjnej o wieloletniej pozycji lidera w swojej branży, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski

Na tym stanowisku będziesz zajmować się:
&#8226; Koordynowaniem pracy brygady na terenie hali
&#8226; Motywowaniem pracowników i dbaniem o ich bezpieczeństwo
&#8226; Ścisłą współpracą z Dyrektorem Zakładu
&#8226; Zgłaszaniem i wdrażaniem własnych pomysłów dotyczących usprawnień na danych stanowiskach
&#8226; Dbaniem o sprawność działania maszyn i urządzeń produkcyjnych

Nasz Klient przygotował dla Ciebie:
&#8226; Pełne wdrożenie przed rozpoczęciem pracy
&#8226; Otwartość na zgłaszane pomysły
&#8226; Stabilne zatrudnienie w oparciu o długoterminową umowę o pracę
&#8226; Praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy
&#8226; Wynagrodzenie dopasowane do umiejętności
&#8226; Udział w wyjazdowych, zagranicznych szkoleniach i kursach zawodowych
&#8226; Pracę w zgranym zespole fachowców
&#8226; Dokładny zakres zadań i jasne ścieżki awansu

Ta oferta jest dla Ciebie jeżeli..
&#8226; Zdobyłeś/aś wykształcenie średnie techniczne
&#8226; Masz za sobą pierwsze doświadczenie w obszarze produkcji
&#8226; Wiążesz swoją ścieżkę zawodową z obszarem zarządzania produkcją
&#8226; Lubisz pracę z ludźmi
&#8226; Nie boisz się wyzwań i samodzielności w miejscu pracy
&#8226; Potrafisz szukać rozwiązań i masz własne pomysły
&#8226; Zależy Ci na długofalowej współpracy z pracodawcą

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w j. polskim za pośrednictwem portalu.

&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych (w mojej aplikacji/w moim CV) przez Mondi Polska w aktualnym procesie rekrutacyjnym.
Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym mondi-polska.pl/wp-content/uploads/2018/06/Obowi%C4%85zek-informacyjny.pdf Mondi Polska. Podanie moich informacji jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu, usunięcia lub poprawy podanych danych osobowych. Udzieloną wyżej zgodę mogę wycofać w sposób tak łatwy, jak jej wyrażenie.

Wyrażam zgodę (zgoda dobrowolna) na wykorzystanie (mojego CV/mojej aplikacji) w przyszłych lub równolegle trwających procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Mondi Polska.&#8221;

Ogłoszenie dodane: Piatek, 04 Styczen, 2019  13:06

Identyfikator: 648150

Wyświetleń: 1161