Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Regionalny

Leszno

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Nazwa firmy: Mg Finance
Stanowisko: Kierownik regionalny

Miejsce pracy: Leszno i okolice
Zadania na stanowisku:

Pozyskiwanie Przedstawicieli (zatrudnianych w oparciu o umowę agencyjną) do obsługi Klientów na podległym terenie
Wdrażanie nowych Przedstawicieli do pracy zgodnie z obowiązującymi standardami
Zarządzanie pracą zespołu Przedstawicieli, w tym w szczególności:
Dbałość o poziom wiedzy i umiejętności podległego zespołu
Kontrola realizacji obowiązujących procedur przez Przedstawicieli
Realizacja planów poszczególnych parametrów sprzedażowych i zbiórkowych
Telefoniczny oraz bezpośredni kontakt z Klientami na podległym terenie

Oczekiwania:

Mile widziane doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem i wynikami sprzedaży
(zwłaszcza obszar usług finansowych lub ubezpieczeń)
Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze i pracy z Klientem
Umiejętność prowadzenie rozmów i spotkań windykacyjnych
Prawo jazdy kat. B
Mobilność w obrębie podległego terenu sprzedaży

Oferta:

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
Wynagrodzenie podstawowe + premia za realizację planów poszczególnych parametrów sprzedażowych
Samochód służbowy
Niezbędne narzędzia pracy:laptop,telefon
Pracę w firmie systematycznie poszerzającej udziały w rynku
Uczestnictwo w projektach rozwojowych i szkoleniowych realizowanych przez firmę

w temacie aplikacji prosimy wpisać: rekrutacja leszno

Ogłoszenie dodane: Sroda, 27 Listopad, 2013  19:03

Identyfikator: 488096

Wyświetleń: 4273