Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Produkcji W Dziale Obróbki Stali

Rogoźno, koło Poznania

Agencja rekrutacyjna East Service dla swojego Klienta specjalizującego się w dystrybucji stali jakościowych poszukuje:

KIEROWNIKA PRODUKCJI
w dziale obróbki stali

Miejsce pracy: okolice Rogoźna, koło Poznania

Opis stanowiska:
Zarządzanie zespołem, organizacja pracy, kontrola
Zarządzanie procesami obróbki stali
Odpowiedzialność za prawidłową realizację budżetu oraz za optymalizację kosztów

Wymagania:
Wykształcenie wyższe, techniczne
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
Znajomość procesów technologicznych obróbki stali
Znajomość maszyn i narzędzi wykorzystywanych na produkcji
Umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi

Oferujemy:
Niezbędne narzędzia pracy
Samodzielne stanowisko
Rozwój umiejętności oraz zdobycie doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie
Stabilne zatrudnienie
możliwe rozliczenie kosztów dojazdów
umowa o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy
malgorzata.malinowska@eastservice.pl/

W temacie proszę wpisać nr referencyjny KP/A/13

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 19 Listopad, 2013  13:50

Identyfikator: 487009

Wyświetleń: 2167