Wielkopolskie

zmień miasto
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Cieśla, stolarz, praca przy składaniu drewnianych ścian domów

Września, Borzykowo

Jesteśmy firmą zajmującą się budową domów w technologii szkieletowej. Obecnie do naszego zespołu prefabrykatorów szukamy pracowników do budowy, skręcania ścian z elementów drewnianych.

Opis stanowiska:

- miejsce pracy Borzykowo,

- praca na hali przy skręcaniu elementów drewnianych tworzących ścany dla domów prefabrykowanych

Wymagania:

- umiejętność obsługi narzędzi elektrycznych

- doświadczenie na stanowiskach budowlanych

- umiejętność czytania rysunków technicznych

- odpowiedzialność i samodzielność w pracy

- komunikatywność i zaangażowanie

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- przyjazną atmosferę pracy w prężnie działającym zespole

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

Proszę dzwonić 604-155-962 pon-pt 08:00-16:00

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 04 Marzec, 2024  09:03

Identyfikator: 740419

Wyświetleń: 926