Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Animator (z orzeczeniem)

Poznań

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Animator

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
- zachęcanie do zwiedzania różnych eksponatów,
- interakcja z osobami zwiedzającymi wystawę,
- udzielanie informacji,
- pomoc zwiedzającym w korzystaniu z eksponatów,
- pomoc zwiedzającym w obsłudze stanowisk multimedialnych,
- zapewnienie komfortu zwiedzania, utrzymywanie pozytywnych relacji ze zwiedzającymi na każdym etapie kontaktu,
- dbanie o bezpieczeństwo zwiedzających,
- dbanie o bezpieczeństwo eksponatów,
- dbanie o dobry wizerunek instytucji.

Wymagania:
- posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności,
- bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i personalne,
- dobra dykcja i umiejętność słuchania,
- wykształcenie min. średnie,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- umiejętność pracy w grupie,
- wysoka kultura osobista,
- otwartość w kontaktach międzyludzkich.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pakiet szkoleń,
- praca w systemie jednozmianowym,
- stabilne zatrudnienie,
- możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z nazwą stanowiska na adres: rekrutacjaon@interimax.com
(Prosimy o zaznaczenie informacji o posiadanym st. niepełnosprawności)

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 02 Czerwiec, 2014  11:32

Identyfikator: 508750

Wyświetleń: 1563