Wielkopolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Agent Sieci Wy³±cznej Generali

Pi³a

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Agent Sieci Wy³±cznej Generali - Pi³a
Polska - wielkopolskie
Bran¿e: Finanse / Ekonomia, Ubezpieczenia
Firma:
GENERALI
Opis stanowiska pracy:

GENERALI - Europejska Grupa Finansowa poszukuje najlepszych kandydatów do wy³±cznej sieci dystrybucyjnej sprzeda¿y kompleksowej oferty produktów Generali.

Stanowisko: Agent Sieci Wy³±cznej Generali.

Wymagania: wykszta³cenie preferowane wy¿sze (¶rednie wykszta³cenie akceptowane w przypadku wysokich umiejêtno¶ci kandydata), do¶wiadczenie zawodowe mile widziane, poszukujemy ludzi ambitnych, maj±cych okre¶lony cel, ceni±cych wysoki standard ¿ycia i chc±cych awansu spo³ecznego.

Oferujemy: wysokie wynagrodzenie powi±zane z uzyskiwanymi wynikami, szerokie przygotowanie do zawodu, profesjonalne szkolenia, zdobycie niezbêdnego do¶wiadczenia, stabilna ¶cie¿ka kariery w du¿ej korporacji. W pierwszych 12 miesi±cach firma oferuje dofinansowanie w wysoko¶ci 2000 z³ miesiêcznie na czas wdro¿enia.
Zainteresowane osoby proszê o CV i list motywacyjny.

Og³oszenie dodane: Sroda, 10 Lipiec, 2013  15:12

Identyfikator: 467908

Wy¶wietleñ: 3057

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Agent Salonu KomÓrkowego Play
  2. Agent Salonu KomÓrkowego Play
  3. agent,menad¿er
  4. Sieci i przy³±cza wodoci±gowe i kanalizacyjne
  5. agent ubezpieczeniowy