Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Team Leader Samodzielna(y) KsiĘgowa(y)

Grodzisk Wielkopolski

Integra Consulting Poland (integra-consulting.pl/) znajduje się w czołówce firm szkoleniowo-doradczych. Realizując programy rozwojowe, pracujemy nad wzmacnianiem odpowiedzialności i zaangażowania jednostek oraz zespołów. Zajmujemy się też rekrutacją i selekcją personelu. Od początku 18-letniej działalności przestrzegamy najwyższych standardów obsługi naszych klientów.

Dla naszego Partnera &#8211; międzynarodowej spółki produkcyjno-przetwórczej z branży spożywczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

TEAM LEADER SAMODZIELNA(Y) KSIĘGOWA(Y)
Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski (okolice)

Twoje zadania będą polegały na:
&#8226; Kontroli dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym oraz księgowaniu dokumentów,
&#8226; Uzgadnianiu sald kont księgowych (w tym uzgadnianiu i weryfikacji sald rozrachunków),
&#8226; Kontroli sald rozliczeń międzyokresowych biernych i czynnych,
&#8226; Aktywnym i bezpośrednim wsparciu w procesie przygotowania sprawozdań finansowych oraz raportów księgowych,
&#8226; Prowadzeniu ewidencji środków trwałych,
&#8226; Kontroli czynności z zakresu VAT,
&#8226; Sporządzaniu deklaracji podatkowych,
&#8226; Nadzorowaniu i kontroli sporządzania raportów do GUS i NBP,
&#8226; Zamykaniu miesiąca i roku,
&#8226; Sporządzaniu płatności.

Szukamy Kandydatek/Kandydatów, którzy cechują się:
&#8226; 4-letnim doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku,
&#8226; Wykształceniem wyższym kierunkowym (rachunkowość, finanse, ekonomia),
&#8226; Doświadczeniem w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości spółki handlowej,
&#8226; Doświadczeniem w sporządzaniu deklaracji podatkowych,
&#8226; Doświadczeniem w prowadzeniu ewidencji środków trwałych,
&#8226; Praktykę w sporządzaniu płatności,
&#8226; Praktyczną znajomością prawa podatkowego oraz zasad rachunkowości,
&#8226; Znajomością języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację słowną i pisemną,
&#8226; Bardzo dobrą znajomością MS Office, w szczególności MS Excel,
&#8226; Znajomością programu Exact (dodatkowy atut),
&#8226; Zdolnością planowania i organizowania swojego czasu pracy;
&#8226; Samodzielnością i sumiennością,
&#8226; Umiejętnością pracy w zespole.

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy nasz Partner oferuje:
&#8226; Zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym,
&#8226; Szkolenia,
&#8226; Kurs jęz. angielskiego,
&#8226; Możliwość zdobywania ciekawych doświadczeń w pracy w międzynarodowym zespole specjalistów.

Jeżeli stawiasz na współpracę w zespole, jesteś odpowiedzialny i przedsiębiorczy oraz motywuje Cię rozwój zawodowy, szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego) poprzez e-mail e.majewska@integra-consulting.pl/ z nr. ref.: TLSK/Grodzisk_Wielkopolski/01.2016

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Ogłoszenie dodane: Sroda, 27 Styczen, 2016  15:57

Identyfikator: 573529

Wyświetleń: 3801