Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds.rozliczeń/Księgowa/Księgowy

Leszno

Azymut Agencja Zatrudnienia jest licencjonowanym podmiotem działającym w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11746. Obecnie dla naszego klienta, firmy działającej na rynkach europejskich i światowych, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Leszno
NR REF.S/197/17

Zakres obowiązków:

- samodzielne dekretowanie dokumentów,
- księgowanie wszelkich zdarzeń gospodarczych,
- sporządzanie sprawozdań do GUSu,
- czynny udział w tworzeniu sprawozdań finansowych,
- czynny udział w zamknięciu miesiąca/roku,
- przygotowanie danych do deklaracji podatkowych i sprawozdań,
- prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującym prawem,
- monitorowanie bieżących zmian prawa finansowego.

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia na podobnym stanowisku,
- bardzo dobrej znajomości zasad rachunkowości,
- praktycznej znajomości prawa podatkowego,
- praktycznej znajomości wewnątrzwspólnotowych nabyć i dostaw,
- praktycznej znajomości exportu i importu,
- znajomości obsługi programów takich jak Płatnik, Symfonia, CDN XL,
- systematyczności i dokładności,
- dobrej organizacji czasu pracy,
- umiejętności pracy w zespole,
- znajomość systemu Optima mile widziana,

Oferujemy:
azymut-praca.pl/
- umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w stabilnej firmie.

Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.&#8221;

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Galeria Cuprum Arena (III poziom)
ul. Sikorskiego 20
59-300 Lubin

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 24 Kwiecien, 2017  11:09

Identyfikator: 610271

Wyświetleń: 2223