Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

PRZEDSTAWICIEL DS. SPRZEDAŻY PRODUKTÓW BANKOWYCH / Poznań

Nasz klient, jeden z największych banków obecnych na polskim rynku. W związku z ciągłym rozwojem, oraz wprowadzeniem na rynek nowego produktu, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL DS. SPRZEDAŻY PRODUKTÓW BANKOWYCH

OPIS STANOWISKA:
&#8226; Głównym zadaniem na tym stanowisku, będzie dbanie o sprzedaż produktów bankowych, poprzez kontakty handlowe.

ZAPEWNIAMY:
&#8226; Pracę w firmie o uznanej marce.
&#8226; Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę.
&#8226; Samodzielność w działaniu.
&#8226; Bardzo dobre warunki finansowe: STAŁA PENSJA + PROWIZJA.
&#8226; Profesjonalne, bezpłatne szkolenia.
&#8226; Możliwości rozwoju zawodowego w formie awansów.
&#8226; Narzędzia do wykonywania pracy, w tym samochód służbowy.

OCZEKUJEMY:
&#8226; Średniego wykształcenia, wyższe (ukończone lub w trakcie nauki) będzie atutem
&#8226; Łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
&#8226; Chęci długotrwałej współpracy.
&#8226; Systematyczności w działaniu i nastawieniu na osiąganie celów.
&#8226; Motywacji do pracy.
&#8226; Doświadczenia w pracy z klientem.
&#8226; Jeśli jesteś absolwentem &#8211; interesuje nas Twoja aktywność szkolna, pozaszkolna, prace dorywcze i wakacyjne.

Osoby chcące pracować w młodym zespole, gdzie liczy się nie tylko rywalizacja lecz także współpraca prosimy o przesłanie swojego CV oraz Listu Motywacyjnego na adres mailowy: aplikacja@aboutyou.pl/

z podaniem poniższego nr referencyjnego - w temacie maila prosimy wpisać miasto w którym szukasz pracy :

BANK / (podaj miasto, w którym chcesz pracować)

Do CV i Listu Motywacyjnego prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)."

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 08 Lipiec, 2010  16:27

Identyfikator: 199148

Wyświetleń: 2941