Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Manager zespołu sprzedaży

Poznań

RAMM Finance - Autoryzowany Przedstawiciel Sprzedaży Produktów Bankowych Raiffeisen Polbank.

Miejsce pracy: Poznań
Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Opis stanowiska:
Szukamy doświadczonych liderów sprzedaży, którzy będą zarządzać zespołem doradców. Specjalizujemy się w sprzedaży produktów finansowych w Mini Placówkach zlokalizowanych na terenie sklepów Alma oraz na lotnisku.

Zadania:
 budowanie zespołu sprzedaży: selekcja, rekrutacja
 efektywne zarządzanie i kontrolowanie zespołu doradców
 szkolenie i motywowanie pracowników
 realizacja celów rozwojowych i sprzedażowych firmy

Wymagania:
 doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu zespołem
 wykształcenie min. średnie
 umiejętność pracy zespołowej
 wysokie standardy etyczne
 umiejętność analitycznego myślenia
 prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:
 zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
 podstawę wynagrodzenia + atrakcyjny system prowizyjny,
 możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej instytucji finansowej,
 przyjazne środowisko pracy i kulturę organizacyjną,
 pracę w zgranym, młodym, pełnym pasji zespole.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres l.tuzimek@rammfinance.pl/ z dopiskiem w tytule Manager sprzedaży.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 30 Wrzesien, 2014  12:14

Identyfikator: 523776

Wyświetleń: 2978