Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Księgowy/Specjalista ds. płac

Poznań

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma ERTA dla swojego klienta, międzynarodowej firmy transportowej aktywnie działającej na rynku logistycznym, poszukuje pracowników na stanowisko:

KSIĘGOWY/SPECJALISTA DS. PŁAC

Miejsce pracy: Poznań
Data ważności oferty: 10.11.2010r.

Opis stanowiska:

- kontrola oraz księgowanie faktur zakupu/ sprzedaży
- księgowanie operacji finansowych i diet
- kontrola zadłużeń klientów
- przygotowywanie deklaracji VAT
- składanie zamówień materiałów biurowych
- zakup i sprzedaż środków trwałych
- wypełnianie danych statystycznych
- obliczanie i wysyłanie deklaracji ZUS
- przygotowywanie i wysyłanie podatku przedsiębiorstwa

Wymagania:

- wykształcenie wyższe księgowe lub o kierunku ekonomicznym
- kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- dobra znajomość j. angielskiego i/lub j. niderlandzkiego
- doskonała znajomość programów MS Office: Excel, Word, Outlook
- mile widziane doświadczenie w sektorze transportowym

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- stałą pracę
- możliwość rozwoju w dynamicznym przedsiębiorstwie które jest częścią stabilnej międzynarodowej grupy firm

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl/ z dopiskiem KSI-01

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 26 Pazdziernik, 2010  13:55

Identyfikator: 240206

Wyświetleń: 3366