Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca finansowy

Poznań

Kancelaria finansowa Financial Trust, oddział w Poznaniu, szuka młodych i ambitnych osób do pracy na stanowisko doradcy.

Obowiązki oraz zakres pracy :
&#8226; kontakt z klientem
&#8226; budowanie długofalowych relacji z klientem
&#8226; pomoc w tworzeniu indywidualnych planów finansowych

Oczekujemy :
&#8226; wykształcenia minimum średniego
&#8226; zaświadczenia o niekaralności
&#8226; komunikatywności
&#8226; dobrej organizacji czasu pracy
&#8226; rzetelności i etyki zawodowej
&#8226; wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:
&#8226; możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w dziedzinie finansów
&#8226; bezpłatny cykl szkoleń
&#8226; w późniejszym terminie możliwość prowadzenia własnego zespołu lub biura
&#8226; dajemy szanse osiągnięcia sukcesu w rozwijającej się firmie
&#8226; przejrzystą ścieżkę kariery
&#8226; możliwość uzyskania licencji KNF

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:
milosz.iganowicz@financialtrust.pl/

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Sobota, 07 Sierpien, 2010  09:55

Identyfikator: 210059

Wyświetleń: 2411