Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta

Ostrów Wielkopolski

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Firma TAX CARE S.A. zaprasza do aplikowania na stanowisko:

Doradca Finansowy
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Nr referencyjny: TC/DF/OST/10

Jeżeli:

&#8226; Masz doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta (w szczególności w branży finansowej)?
&#8226; Potrafisz pozyskiwać klientów i doskonale budować z nimi długotrwałe relacje?
&#8226; Zagadnienia z zakresu finansów/bankowości nie są Ci obce?
&#8226; Cechuje Cię odpowiedzialność, samodzielność i kreatywność w realizacji powierzonych zadań?
&#8226; Jesteś przedsiębiorczy/a, nakierowany/a na osiąganie celów i ciągły rozwój?
&#8226; Lubisz dynamikę w pracy?

Czekamy właśnie na Ciebie!

Obowiązki :

- sprzedaż szerokiej gamy produktów i usług finansowych;
- pozyskiwanie nowych klientów biznesowych;
- profesjonalne dbanie o utrzymanie długotrwałych i pozytywnych relacji z Klientami ze swojego portfela;
- identyfikacja potrzeb i oczekiwań klientów oraz zapewnienie im kompleksowych usług doradczych;
- zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta.

Oferujemy:

- możliwość uzyskania najwyższych zarobków w branży;
- przejrzystą ścieżkę kariery;
- realne możliwości rozwoju w postaci profesjonalnych szkoleń w Akademii Finansów (w tym gruntowne szkolenie wstępne z produktów);
- atrakcyjny pakiet benefitów;
- narzędzia niezbędne do pracy;
- pracę w energicznym, młodym, pełnym zapału zespole.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV.

W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 09 Pazdziernik, 2014  09:19

Identyfikator: 524947

Wyświetleń: 2911